• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Стартував Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт серед дітей та молоді «Безпечна країна»

У межах щорічного загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху, який триває в Україні з 23 по 29 травня, традиційно розпочинається всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт серед дітей та молоді «Безпечна країна».

Цього року конкурс проводять уп’яте. Організатори: Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод», Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури та інформаційної політики України, за підтримки Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України та Моторного транспортного страхового бюро України.

V Всеукраїнський конкурс фото- та відео робіт «Безпечна країна» спрямований на:

  • привернення уваги до складної ситуації з дорожньо-транспортним травматизмом в країні й необхідності зменшення смертності внаслідок ДТП шляхом популяризації дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі;
  • дотримання алгоритму дій у разі ДТП та інших нещасних випадків, надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи військового характеру й реагування на їхні наслідки, важливості опанування навичками надання домедичної допомоги потерпілим;
  • упровадження системи безбар’єрності в освітньому середовищі – рівного доступу дорослих, дітей та молоді до усіх видів та форм освіти, забезпечення особливих освітніх потреб усіх учасників освітнього процесу, створення інклюзивного освітнього середовища;
  • формування серед молоді прагнення до безпеки та захисту свої країни, її майбутнього.

Теми конкурсу

1) Молодь за безпеку дорожнього руху;

2) Безбар’єрне освітнє середовище;

3) Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо (практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим).

4) Моя безпечна країна: майбутнє (вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього) – лише І місце, спецприз.

Учасники конкурсу

До участі в конкурсі запрошують молодь – учнів та вихованців закладів освіти. Без вікових обмежень. Учасники до 14 років – за наявності згоди батьків/опікунів.

Участь у конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною.

Умови конкурсу

Конкурс проводять протягом травня – жовтня 2022 року. Підсумки підбивають у листопаді 2022 р.

Кількість фото- та/або відеоробіт від автора чи колективу – 1-3 на одну або декілька обраних тем конкурсу.

Зверніть увагу! Фото- та/або відео робота на обрану тему має виглядати, як соціальна реклама, спрямована на пропаганду толерантної та безпечної поведінки на вулицях і дорогах, попередження дитячого травматизму, дотримання правил дорожнього руху. Має бути оригінальною, не скопійованою з інших джерел та створеною особисто учасником/колективом учасників конкурсу, а також відповідати вимогам чинного законодавства з питань авторського права, у тому числі в контексті розміщення в Інтернет-просторі.

До участі у конкурсі не допускаються фото- та відеороботи політичного змісту; прямого рекламного характеру; риторики ненависті чи зневаги, закликів до насильства, сцен насилля; плагіат; роботи, що містять зображення фізичних осіб, використані без наявності відповідного дозволу; роботи з порушенням авторських прав третіх осіб, роботи, що містять посилання на конкретний товар або виробника, на рекламодавця, на об’єкти права інтелектуальної власності, на суб’єкти господарської діяльності. Забороняється пропонувати до участі в конкурсі твори, авторські та/чи суміжні права на які не належать учаснику/ колективу учасників!

Вимоги до конкурсних робіт

Фоторобота: хорошої якості, full hd, не менш ніж 2500 px з більшої сторони знімка, об’єм обмеження 2,5 Мб;

Відеоробота:

  • тематичне відео хронометражем до 60 секунд (1хв.), умов щодо наявності або відсутності відеомонтажу немає;
  • відеоробота не може повторювати ідеї або фрагменти соціальних відеоматеріалів, розповсюджених раніше або в момент проведення конкурсу засобами масової інформації, в Інтернеті та в рекламних блоках на телебаченні;
  • музика та відео інших авторів, захищених авторським правом, у відеороботах може використовуватися хронометражем не більше ніж 10 секунд.
  • відеоробота може супроводжуватися назвою, зазначенням прізвища, ім’я автора (-ів), назви навчального закладу, області, міста, району.

Зверніть увагу! Відеороботи хронометражем більше 60 секунд не зможуть посісти призові місця за висновками журі (І, ІІ, ІІІ місце), АЛЕ братимуть участь у незалежному глядацькому оцінюванні та можуть отримувати спецпризи від організаторів конкурсу, якщо таку роботу вважатимуть достойною.

Порядок подання робіт

Строки подання робіт – із 25 травня по 21 жовтня 2022 року.

Незалежне глядацьке оцінювання – з 24 по 30 жовтня 2022 року.

Зверніть увагу! Фото – та/або відеороботи завантажуються на платформу конкурсу самостійно!

Довідкова інформація (модератор конкурсу) за тел.: 068-466-43-82, 044-466-43-81.

Підбиття підсумків та нагородження переможців

Підбиття підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться у листопаді 2022 року під час проведення ІІ-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

Докладніше про конкурс – за посиланням: https://dopomogadtp.com/konkurs_2022/.

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим

внаслідок дорожньо-транспортних пригод»

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk