• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

«На Полтавщині майже 13 тисяч дітей планують зарахувати до перших класів», – Дмитро Лунін

Майже 13 тисяч дітей планують зарахувати до перших класів у Полтавській області. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Заклади освіти області готуються до нового навчального року. Сам процес зарахування до шкіл продовжили до 23 серпня, а умови спростили. Загалом на Полтавщині майже 13 тисяч дітей планують зарахувати до перших класів  Також очно відновлена робота 35 дитячих садків – уже 1 124 дитини пішли до них, – зауважив Дмитро Лунін, – попри війну, життя триває. Діти мають навчатися, розвиватися й жити».

 

Нагадаємо про умови вступу школярів до 1 класу на Полтавщині. 

Щодо дітей, які проживали й проживають на Полтавщині, заява про зарахування дитини до 1 класу школи, за якою вона закріплена територіально, подається до відповідного закладу освіти одним із батьків особисто до 31 травня.

Серед необхідних документів – копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу дитини (має бути оригінал); оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о. 

Щодо дітей-переселенців, які переїхали на Полтавщину, то вони мають бути зараховані в школу за місцем проживання – фактичної реєстрації.

Один із батьків, опікунів або інших законних представників у визначені місцевою владою терміни має подати заяву до школи, на території якої проживає дитина. Це можна зробити як особисто, так і онлайн (через електронну пошту або зателефонувавши до закладу освіти). 

Необхідні документи (на вибір): довідка про взяття на облік ВПО; медична довідка № 086-1/о. Відсутність довідки не є підставою для відмови у зарахуванні! Але все ж таки довідку треба надати до початку навчального року (такі моменти краще узгодити безпосередньо з директором школи).

Якщо у дитини-переселенця відсутнє свідоцтво про народження або інший документ, що підтверджує особу, вона зараховується до школи без цих документів. У такому випадку керівник школи має невідкладно проінформувати органи опіки за місцем проживання дитини чи місцеперебуванням школи, щоб сприяти оформленню свідоцтва.

Якщо ВПО не зареєстровані на території обслуговування школи – заклад освіти має сприяти реєстрації та не відмовляти у прийнятті документів.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk