• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Полтавщина одна із п’яти областей, де найближчим часом розпочнеться тестування телемедицини у сільських амбулаторіях

Полтавщина одна із п’яти областей, де цього року розпочнеться тестування телемедицини у сільських амбулаторіях за чотирма напрямками: серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, бронхіальна астма та дерматологічні захворювання. Проект впроваджуватимуть також у Кіровоградській, Харківській, Вінницькій та Дніпропетровській областях. Уже найближчим часом області мають визначити такі амбулаторії.

 Про це під час селекторної наради щодо стану реалізації реформи сільської медицини зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Також Віце-прем’єр-міністр додав, що в Україні розпочалося масштабне будівництво перших 517 нових сільських амбулаторій моно- та групової практики. 10 вже ввели в експлуатацію на Кіровоградщині.

«У Міністерстві охорони здоров’я розробили і сформували відповідну  спроможну мережу з 4223 сільських амбулаторій. 688 – потребують нового будівництва.  Закуповуються 514 службових автомобілів для сімейних лікарів. Цього року всі амбулаторії мають бути введені в експлуатацію. Адже в сільській місцевості проживає 33% громадян і медицина має бути для них доступніша», – наголосив Геннадій Зубко.

Як зазначив директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак, Полтавщина готова впроваджувати телемедицину в регіоні.

«Проблем з телемедичними системами в області ми не спостерігаємо, особливо в галузі кардіології. Система працює. Зокрема, хочу зазначити, що кількість викликів швидкої до хворих на гіпертонічну хворобу, враховуючи те, що ми почали впроваджувати цей проект, зменшилася. У 2016 році мали 376 тис. викликів, то нині таких 314 тис. Якщо ж говорити в цілому, то рівень госпіталізації хворих на гіпертонічну хворобу на тисячу ди «Доступні ліки» та впровадження дистанційного телемедичного консультування», - сказав Віктор Лисак.

Цього року 5 областей першими розпочнуть тестувати проект з впровадження телемедицини. Надалі їхній досвід запровадять на всій території України.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk