

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства, які подали в установленому порядку документи для участі в установчих зборах з обрання нового складу Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації, взяти участь в установчих зборах з обрання нового складу Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації, які відбудуться 1 березня 2019 року.
Місце проведення установчих зборів – Зелена зала Полтавської облдержадміністрації, м. Полтава, вул. Соборності, 45. Початок зборів о 10.00 годині. Реєстрація учасників проводиться у день проведення установчих зборів з 09.00 та припиняється о 09.50. Для реєстрації при собі мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.
У разі, якщо особа, уповноважена інститутом громадянського суспільства взяти участь в установчих зборах, з поважних причин не може особисто взяти участь в установчих зборах, цю особу може представляти інша особа – член інституту громадянського суспільства, який делегував учасника установчих зборів, за умови дотримання статті 246 Цивільного кодексу України та на підставі рішення (протоколу) керівного органу інституту громадянського суспільства, посвідченого підписом керівника громадського обʼєднання та його печаткою. Особа має право голосувати за уповноважену особу, яка подавалася для участі у засіданні установчих зборів та рекомендувалася до складу громадської ради при облдержадміністрації.
Загальний список
учасників установчих зборів з обрання нового складу Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації – кандидатів до нового складу Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації
Регламент
установчих зборів з обрання нового складу Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації:
Стаття 1. Загальні положення
Інші учасники зборів мають право спостерігати за перебігом Зборів, здійснювати фото- та відео- фіксацію перебігу зборів без права голосу.
- обираються головуючий та секретар;
- обирається лічильна комісія;
- затверджується порядок денний;
- затверджується регламент Зборів;
- представляється інформація ініціативної групи про проведену роботу з підготовки установчих зборів для обрання громадської ради;
- заслуховується інформація голови Громадської ради при облдержадміністрації попереднього скликання про проведену роботу;
- визначається кількість членів нової громадської ради ;
- обираються члени громадської ради на наступні два роки;
- вирішуються інші питання у межах компетенції Зборів.
Стаття 2. Порядок обрання робочих органів Зборів
Стаття 3. Повноваження Зборів та порядок проведення
Збори:
- затверджують порядок денний;
- заслуховують інформацію голови громадської ради попереднього скликання про проведену роботу;
- визначають кількість членів громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації на наступні два роки;
- обирають членів громадської ради на наступні два роки;
- вирішують інші питання у межах компетенції.
При проведенні голосування пропозиції голосуються по мірі надходження із першим винесенням на голосування пропозиції, що надійшла першою.
Проект порядку денного є переліком питань, які пропонуються для розгляду на засіданні Зборів із зазначенням черговості їх розгляду. Порядок денний затверджується шляхом голосування простою більшістю голосів уповноважених представників.
Проект порядку денного ставить на голосування головуючий на зборах для прийняття за основу.
Порядок денний вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини уповноважених представників, присутніх на Зборах.
Для заслуховування інформації голови громадської ради попереднього скликання про проведену роботу відводиться не більше 15 хв., для виступів – до 5 хв., для інформацій – до 3 хв., для запитань – до 2 хв.
Виступ одного уповноваженого представника з одного і того ж питання більше двох разів не допускається.
Учасники Зборів можуть ухвалювати ліміт часу на розгляд кожного питання. Загальна тривалість розгляду цього питання – 30 хвилин. У разі, якщо ухвалений ліміт часу вичерпано, учасник Зборів може внести пропозицію про припинення чи продовження обговорення питання. У цьому разі головуючий інформує присутніх про кількість бажаючих, які ще заявили про свій намір виступити, після чого ставить пропозицію про припинення або продовження обговорення на голосування.
Пропозиції про надання слова можуть подаватись як у письмовому вигляді на ім’я голови зборів, так і шляхом підняття руки.
Уповноважений представник може внести пропозицію про зупинення обговорення по питанню. Голова Зборів у такому випадку інформує присутніх про кількість кандидатів на виступ, після чого ставить пропозицію про припинення обговорення на голосування.
Обговорення припиняється, якщо за дане рішення проголосувала проста більшість зареєстрованих на зборах уповноважених представників.
Кількість членів громадської ради визначається відповідно до пропозицій уповноважених представників шляхом голосування простою більшістю голосів.
Всі рішення Зборів оформлюються протоколом та підписуються головою Зборів та секретарем.
Стаття 4. Порядок голосування для обрання членів громадської ради
Кількість членів громадської ради визначається учасниками Зборів шляхом відкритого голосування, але не може бути більш як 35 осіб.
Стаття 5. Визначення установчими зборами дати першого засідання новообраної Громадської ради
Стаття 6. Обрання Голови Громадської ради
Стаття 7. Порядок імплементації рішення установчих зборів
Рішення установчих зборів оформляється протоколом, який складається протягом трьох робочих днів з моменту проведення установчих зборів, підписується головою та секретарем установчих зборів і подається облдержадміністрації.
Облдержадміністрація оприлюднює протокол установчих зборів на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб протягом трьох робочих днів з моменту його надходження.
Облдержадміністрацією на підставі протоколу установчих зборів затверджується склад новообраної громадської ради і оприлюднюється його на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб протягом трьох робочих днів з моменту затвердження.