• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині учасниками проекту «Рука допомоги» стали півтори тисячі людей

У Полтавській області з грудня 2015 року активно впроваджувався  пілотний проект із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб «Рука допомоги».  За час реалізації ініціативи  його учасниками стали 1500 осіб, зокрема 313 внутрішньо переміщених осіб та 1187 членів малозабезпечених сімей.

«Проект  дає можливість малозабезпеченим верствам населення та переселенцям працевлаштуватися. Цим категоріям громадян пропонують участь в оплачуваних громадських роботах та працевлаштування на новостворених робочих місцях. Також вони можуть скористатись допомогою проекту в організації власного бізнесу.  І ми бачимо дієвість цієї ініціативи. 47 учасників пілоту отримали фінансову допомогу для започаткування власної справи. На громадські та тимчасові роботи залучені 496 осіб,  із них 96 ВПО та 400 малозабезпечених», – зазначив т.в.о голови облдержадміністрації Роман Товстий.

Як розповіла  директор обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва, учасники щоквартально інформують комісію про свою роботу та сплату податків.

«Нині ті, хто захистили бізнес-плани і започаткували власну справу, вже сплатили податків на суму близько 600 тисяч гривень. Загалом комісія розглянула 24 бізнес-плани суб’єктів господарювання та прийняла позитивне рішення щодо надання роботодавцям фінансової допомоги  на загальну суму 1,67 млн грн», – сказала Катерина Клавдієва.

 В облдержадміністрації на засіданні комісії для вирішення питань реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб  фахівці обласного центру зайнятості звітували про реалізацію пілотного проекту в області.

Як зазначила Катерина Клавдієва, нині є певні питання  щодо роботи трьох  учасників проекту. Їх заслухали члени комісії.

«Рука допомоги» цьогоріч не отримала фінансової підтримки на державному рівні. На Полтавщині  планують запровадити власний проект, який на рівні області сприятиме працевлаштуванню малозабезпечених громадян та ВПО.

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk