• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«В області найбільше загинуло людей внаслідок дорожньо-транспортних пригод», – Віктор Стеблянко

Із початку року на Полтавщині виникло понад 4 тисячі небезпечних подій та одна надзвичайна ситуація, внаслідок яких загинуло 309 осіб (12 дітей).

Про це на апаратній нараді повідомив начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Віктор Стеблянко.

«Найбільше людей загинуло внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Цього року в ДТП загинуло 106 осіб, із них 3 дитини. 30 загиблих – пішоходи, 11 – велосипедисти. Часто пішоходи почали переходити дорогу в невизначених місцях, не зважаючи на автомобілі. У цьому напрямку ми активно проводимо профілактичну роботу», – сказав Віктор Стеблянко.

Звернув увагу посадовець на нещасні випадки. Таких на Полтавщині зафіксували 42, найбільше, а саме 18 осіб, постраждало на залізничних коліях.

Аби уникнути надзвичайних ситуацій в області здійснюється комплекс організаційних, профілактичних та попереджувальних заходів відповідно до Плану цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2019 рік.

Зокрема, провели командно-штабні навчання, тренування з органами управління територіальної підсистеми, громадські акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» та «Герой-рятувальник року». Створено тематичні теле- та радіопередачі, соціальну рекламу з основ безпеки життєдіяльності.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зауважив, що всі заходи, які пропонуються для попереджання надзвичайних ситуацій, потрібно втілювати на практиці.

«Усі пропозиції та заходи не повинні залишитися прописані на папері. Потрібно спільно з усіма, причетними до цього напрямку структурами,відпрацювати кожне питання. У бюджеті на наступний рік також передбачено кошти на відповідні заходи», – сказав Олег Синєгубов.

Довідка. Державною службою з надзвичайних ситуацій України був розроблений додаток на мобільний телефон – «Абетка безпеки», який має покрокові інструкції більшості небезпечних ситуацій, що можуть трапитися у житті. Його у вільному доступі можна закачати на смартфон.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk