• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Олександр Дем’яненко: З 2020 року розширюється коло близьких осіб та членів сім’ї для декларування

Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства юстиції ініціювало та провело триденний інформаційно-роз’яснювальний семінар із питань декларування.

Семінар проводився з метою інформування працівників центрального апарату Міністерства юстиції України про зміни, внесені до Закону України «Про запобігання корупції», для своєчасної підготовки до подання електронних документів та зменшення навантаження на програмно-апаратні ресурси Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, під час проведення чергового етапу декларування.

Під час семінару керівник Управління з питань запобігання та виявлення корупції Олександр Дем’яненко акцентував увагу присутніх на змінах, внесених Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» до Закону України «Про запобігання корупції» щодо членів сім’ї та близьких осіб суб’єкта декларування, а також заходів фінансового контролю.

Він наголосив на тому, що значно розширилося коло близьких осіб. Так, до переліку близьких осіб, які були зазначені у чинному Законі, додаються: двоюрідний брат, двоюрідна сестра, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки) (тобто свати і набрання чинності цією нормою потребує перегляду спільної роботи близьких осіб з урахуванням вимог статті 27 Закону. Також до членів сім’ї декларанта додатково віднесено дітей до досягнення ними повноліття – незалежно від спільного проживання із суб’єктом.

Крім того, присутніх було поінформовано про те, що декларант протягом семи днів після подання декларації має право подати виправлену декларацію не більше трьох разів.

На завершення інформаційно-роз’яснювального семінару було доведено інформацію про важливість дотримання принципів доброчесності в діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та про настання відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства.

Міністерство юстиції України

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk