• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в східних областях зустрівся з головою Полтавської ОДА

Під час перебування з робочою поїздкою на Полтавщині Представник Уповноваженого в східних областях Сергій Красноперов познайомився з головою облдержадміністрації Олегом Синєгубовим. Зустріч відбулася з метою об’єднання зусиль щодо попередження, виявлення та недопущення порушень конституційних прав і свобод людини в регіоні.

«Ми перебуваємо в Полтавській області з моніторинговими візитами в місцях несвободи, зокрема, відвідали СІЗО, – розповів Сергій Красноперов. – Також працюємо зі зверненнями громадян, доступом до публічної інформації та збереженням персональних даних».

Регіональний представник Уповноваженого в Полтавській області Юрій Чернушенко та координатор взаємодії з громадськістю Віра Яковенко розповіли про стан 135 закладів несвободи в області: колоній, інтернатів, геріатричних будинків, стаціонарних відділень із постійним проживанням літніх людей.

«Частину цих закладів Мінсоцполітики буде передавати на місця, але є інформація, що не всі ОТГ згодні їх утримувати. Виходить так, що літні люди все життя пропрацювали на благо району чи села, тепер нікому не потрібні», – координатор взаємодії Уповноваженого з громадськістю Віра Яковенко.

Олег Синєгубов пообіцяв провести відповідну роботу з головами ОТГ, щоб вони знайшли можливість узяти на баланс стаціонарні відділення із постійним проживанням літніх людей.

«На залишку місцевих бюджетів є 1 мільярд 200 мільйонів гривень, і часто голови ОТГ не знають, як розпорядитися цими залишками. Ми ініціювали практику проведення кущових нарад із представниками ОТГ на місцях: бачимо проблеми, вирішуємо, як їх спільно долати. Я певен, що великі геріатричні будинки мають залишитися на обласному утриманні, а от малі цілком реально фінансувати з місцевих бюджетів», – розповів Олег Синєгубов.

Під час зустрічі обговорено стан дотримання прав людини в Полтавській області, виявлені порушення за результатами проведених моніторингів візитів, а також окреслено шляхи подальшої співпраці для забезпечення прав людини з урахуванням Стратегічних напрямів діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у 2020 році.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk