• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Кременчуцькому районі можуть об’єднати три уже створені громади

На засіданні дорадчої комісії щодо розгляду проблемних питань під час формування громад Полтавської області в облдержадміністрації обговорили конфігурацію Кременчуцького району в разі укрупнення ОТГ. Т.в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Олена Онупко розповіла присутнім про нові критерії спроможності громад, прийняті Мінрегіоном 24 січня.

«У Кременчуцьеому районі є три ОТГ, які створилися першими в області, – Недогарківська, Новознамянська, Піщанська. Вони пройшли чималий період становлення, з 2016 року на прямих фінансових відносинах із державою, але всі три невеликі, складаються із двох сільрад, – розповіла Олена Онупко. – За новими критеріями спроможності матимуть середній рівень через невелику чисельність населення та площу. А от якби ці три ОТГ о’бєднати в одну з центром у Піщаному, створилася б дуже потужна громада з гарними показниками, а головне незалежна від Кременчука».

Громада Піщанської ОТГ не проти такого укрупнення, повідомив голова Олександр Красницький: «Головне, щоб нас не приєднали до Кременчука і всі підприємства залишилися, щоб люди не втратили роботу. Ми навіть згодні приєднати ще одну сільську раду для укрупнення».

Представники Новознамянської ОТГ повідомили, що вони самодостатні – є ЦНАП, центр безпеки та заклади соцсфери. Крім того, із Нової Знамянки нема прямого сполучення з Піщаним.

Жителі Недогарківської громади теж проти об’єднання.

«Ви маєте зрозуміти, що такий варіант укрупнення запропонований не даремно. Адже якщо до перспективного плану подати всі ОТГ окремо, Мінрегіон може самостійно приєднати малі громади до Кременчука, а тоді вже не йтиметься про розвиток сільських територій», – зауважив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Свої пропозиції щодо перспективного плану громад Полтавської області адміністрація має подати до 6 лютого.

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk