• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Поліція більше не вестиме роз’яснювальну роботу з порушниками карантину, а буде їх штрафувати

Вихідними правоохоронці вже почали патрулювати лісопаркові зони.

Чимало жителів Полтави, не зважаючи на карантинні заходи, вийшли на пікніки й цим наражають себе та інших на небезпеку підхопити коронавірус. Однак поліція не вдавалася до радикальних дій, а обходилася лише роз’яснювальною роботою. Про це сказав на брифінгу начальник ГУНП в Полтавській області Іван Вигівський.

«Щоб одразу не вживати радикальних дій, адже штрафи чималі - від 17 000 до 34 000 грн - поліцейські проводили роз’яснювальну роботу з населенням. Люди з розумінням ставляться до ситуації. Так, суми штрафів значні, але відсьогодні будуть жорстко присікати всіх порушників карантину. Якщо в лісопарковій зоні смажитимуть шашлики, є норма закону щодо адмінвідповідальності. Будуть вжиті всі заходи, складатимуть протокол, який скерують до суду. Суд встановлюватиме міру покарання. Якщо буде встановлено, що хтось був інфікований і заразив інших, то особа буде притягнута до кримінальної відповідальності, а саме позбавлення волі до 5 років», – сказав Іван Вигівський.

Нині цілодобово нацгвардійці та правоохоронці патрулюють вулиці. Крім цього, діє 30 мобільних груп, які слідкують за дотриманням карантинних обмежень. До патрулювань залучатимуть і громадські формування. Іван Вигівський додав, що з 6 квітня забороняється перебувати на вулиці без документів. Всіх, у кого не буде при собі документів, доставлятимуть у відділок для встановлення особи. Він додав, що штрафи чекають і тих, хто повернувся з-за кордону і не самоізолюється.

 Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зауважив, що відсьогодні починають діяти нові обмежувальні заходи на період карантину. Варто всім залишатися вдома і обмежити перебування на вулиці.

«Досить багато людей ще знаходяться на вулиці. І більшість із них без поважних причин. Карантин – це не відпочинок. Усі повинні перебувати вдома. Риболовля – не перший необхідний захід, куди потрібно їхати. Крім того, з першого квітня діє нерестова заборона на вилов риби», – сказав Олег Синєгубов.

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk